Q2 Syncro 50 ml

Yeni
Gyeon Ürün Kodu: 8809432674207

  • Mağazalar
  • Online Mağazalar

Ürün Açıklaması

Meraklı kişiler ve detaycı profesyoneller için en gelişmiş seramik kaplamadır. Gelişmiş iki aşamalı formül ile minumum çabayla harika sonuçlar verir. Syncro inanılmaz bir kayganlık ve iticilik sunar. Mohs tabanda önemli derecede sertlik ve dayanıklılık sağlar. Skin ise kendi kendini temizleyen, yetenekler sağlayan kalın ve esnek bir üst kaplamadır.

Q2 Syncro Gyeon’un sunmuş olduğu en gelişmiş kaplamadır. Amacı, resmi bayilerin dışındaki bütün müşterilere profesyonel kaplama deneyimini sunmaktır. Çok katmanlı uygulaması, olağanüstü kayganlık ve rakipsiz hidrofobiklik sağlayan gelişmiş silikon bazlı Q2 Skin uygulaması ile son bulur. Üç katmanlı uygulamaya rağmen, hem taban hem de son kat uygulanması çok kolaydır.

Q2 Mohs, kullanıcıların en zor otomotiv boyalarında dahi geniş bir yelpazede kullanabileceği seramik kaplamadır. Kaplamanın olağanüstü sertliği, pasta cila uygulamasından sonra bile etkisini göstermeye devam edebilir. Q2 Skin son katta kullanıldığında, inanılmaz kayganlık elde edersiniz ve Q2 Syncro kaplamalarında da günlük bakımlarınızın süresini uzatarak, temizlemelerde de kolaylıklar sağlamaktadır.

YVES HEYLEN'İN EN İYİ UYGULAMALARI VE ÖNERiLERİ