Q2 Rim 30 ml

Yeni
Gyeon Ürün Kodu: 8809432670407

  • Mağazalar
  • Online Mağazalar

Ürün Açıklaması

Piyasada, yaş boyalı, elektrostatik toz boyalı, anotlanmış veya parlatılmış jant tipleri mevcuttur. Q2 Rim her jant tipini korumak için üretilmiştir. Uygulandıktan sonra her jant tipine gerçek cam parlaklığı etkisini vermektedir.

Tekerlekler, motor ve egzoz bölgesinden sonra yüksek sıcaklıklara maruz kalan bölgelerdir. Q2 Rim jantların orjinal özelliklerine zarar vermeden, 800 C yi aşan bir dayanıklılığa sahiptir. Bu seramik kaplama, sadece jant alanları için üretildiğinden, jant koruma kalitesinde üst seviyededir.

Diğer orijinal SiO2 esaslı kaplamalara benzer şekilde, Q2 Rim mükemmel kendi kendini temizleme kabiliyeti sunar. Tekerleklerin, özellikle karmaşık desenlere sahip olanların kusursuz bir şekilde temiz tutulması için gereken süreyi sınırlandırır. Tekerlek jantlarında biriken fren balatalarından çok fazla toza karşı koruma sağlar ve jantların basınç altında temiz su ile düzenli olarak yıkanmasını kolaylaştırır. Ek olarak, pH nötr jant temizleme ürününün kullanılması tüm bakım sürecini kolaylaştıracaktır. Q2 Jant, diğer geleneksel jant koruma çözümlerinin aksine, daha agresif temizleyicilere karşı da dayanıklıdır.

YVES HEYLEN'İN EN İYİ UYGULAMALARI VE ÖNERiLERİ